Već u drugom kolu Bijelo-plave očekuje gostovanje kod Hajduka, u 5. kolu dolazi Rijeka, u 7. Dinamo.

U prostorijama HNS-a u Zagrebu održan je ždrijeb natjecateljskih brojeva za sezonu 2021/22. na temelju kojih je formiran raspored za nadolazeće prvenstvo. Osijek je “izvukao” broj pet što znači da će prvenstvo otvoriti 17. srpnja u Gradskom vrtu ogledom protiv Šibenika. Već u drugom kolu naše Bijelo-plave očekuje derbi protiv Hajduka na Poljudu. U prvom prvenstvenom krugu bit ćemo domaćini Rijeci u 5. kolu (14. kolovoza) i Dinamu u 7. kolu (28. kolovoza), dok će se prvi krug zatvoriti domaćim ogledom s Goricom (18. rujna).

Jesenski dio do 18. prosinca

U jesenskom dijelu sezone bit će odigrano 20 kola, od 17. srpnja do 18. prosinca, a preostalih 16 u proljetnom koji traje od 29. siječnja do 21. svibnja. Reprezentativne stanke su u rujnu, listopadu, studenom i ožujku, a prema aktualnom rasporedu (koji je podložan promjenama u slučaju odgoda utakmica) nije predviđeno odigravanje prvenstvenih kola u kroz tjedan.