Uz najljepše želje, nadamo se da će nastaviti na tragu nekih svojih prethodnika poput Beširevića i Turkovića.

Amer Hiroš danas slavi 25. rođendan. Iako još nije imao prilike obući dres Bijelo-plavih, sigurni smo da će se naš novi igrač brzo uklopiti u osječku svlačionicu. U Gradski vrt došao je s najboljim preporukama, a svi nestrpljivo čekamo njegove prve nastupe koji će se dogoditi već na pripremnim utakmicama.

Dijete željezničara

U Osijek je stigao iz FK Mladost Kakanj s epitetom jednog od najboljih igrača Bosne i Hercegovine, ugovor je potpisao do 2024. godine, a osim kao krilni napadač može igrati i u veznom redu. Nogometno je odrastao u Željezničaru, no kao igrač Mladosti dočekao je svoje najbolje trenutke.

Kao Bakir i Almir

Uz najljepše rođendanske želje, svi u Gradskom vrtu se toplo nadamo da će Amer nastaviti razvijati svoje igračke kvalitete i pružiti igre na tragu nekih igrača poput Bakira Beširevića ili Almira Turkovića koji su stigli iz susjedne države i ostavili dubok trag u dresu Osijeka.