Mierez je osvojio 48 posto glasova navijača, prvi pratitelj Ivušić zaustavio se na 16 posto glasova.

Ramon Mierez najbolji je igrač NK Osijek za sezonu 2020/21. Odlučili su tako svojim glasovima naši navijači i posjetitelji klupske internetske stranice koji su među igračima s odigranih najmanje 500 minuta za Bijelo-plave birali najboljeg. Mierez je od prvog dana bio vodeći po glasovima, Ivušić, Kleinheisler i Bočkaj dugo su mu konkurirali, ali na kraju su ostali daleko iza sjajnog Argentinca.

Zahtjevan izbor

Iako je Ramon Mierez s 22 pogotka bio ključna napadačka figura našeg kolektiva, baš cijela momčad dala je doprinos brojnim rekordima koji su popravljeni i odličnim rezultatima koji su ostvareni. Mierez je uvjerljivo slavio, ali sam podatak da su baš svi igrači u konkurenciji dobili određeni broj glasova najbolje sugerira da glasanje za najboljeg igrača prošle sezone nije bio nimalo jednostavan. Mierez je dobio čak 48 posto glasova, drugi je bio Ivica Ivušić sa 16 posto glasova, treći Laszlo Kleinheisler s 13 posto glasova, a četvrti Petar Bočkaj s 12 posto ukupnih glasova u izboru na klupskim internetskim stranicama.