U Feričancima se okupilo 90-ak djece koja su uspješno odradila trogodišnji nogometni kamp.

 

Feričanci i NK FEŠK proteklog su vikenda bili domaćini nogometnog kampa NK Osijek koji je okupio 90-ak najmlađih nogometaša u uzrastima predpočetnika, početnika te mlađih i starijih pionira koji su tijekom trodnevnog programa treninga, zaključno sa završnom utakmicom, uspješno odradili sve zadatke koje su treneri stavili pred njih.

Navijač ne razbijač

Svaki od sudionika kao uspomenu na sudjelovanje u kampu NK Osijek i NK FEŠK dobio je diplomu i majicu. Osim u znaku nogometa, kamp je imao i edukativni karakter budući da su djelatnici PP Našice promovirali slogan “Budi navijač, a ne razbijač” želeći ukazati važnost na Fair playja i uzornog ponašanja na sportskim događajima i u svakodnevnom životu.