Bočkaj je već petu sezonu u redovima Bijelo-plavih i od samoga je početka bio i ostao ljubimac navijača.

Dan nakon utakmice u Szczecinu slavimo još jedan rođendan ovoga tjedna. Došao je red i na Petra Bočkaja, rođenog 23. srpnja 1996. u Zagrebu, kojemu je ovo 25. ljeto u životu. Doduše, nije zaigrao protiv Pogona, no sigurno će i Pero dobiti svoj prostor i minutažu jer treba ravnomjerno rasporediti snage u zgusnutom rasporedu igranja na domaćoj i međunarodnoj nogometnoj pozornici. Želimo mu, kao i do sada, još puno utakmica koje će obilježiti svojim dobrim igrama i potezima za dušu osječkih navijača, a više od svega da ga posluži dobro zdravlje i zaobiđu ozljede. Sve ostalo je na njemu i sigurni smo da svi jedva čekaju da mu opet zaplješću za poneku bravuru iz njegova repertoara.   

Dresovi s brojem 12 i dalje među najtraženijima

Naš je „Bombardero“ sada već petu sezonu među Bijelo-plavima i već je jedan od najiskusnijih u osječkoj svlačionici bez obzira na to što je i dalje u skupini mlađih igrača. Ukupno je za NK Osijek odigrao 127 natjecateljskih utakmica i postigao 23 gola uz jednaki broj asistencija. U prošlom je prvenstvu bio i službeno najbolji asistent HNL-a, a otkako je stigao u Gradski vrt odmah je postao ljubimac navijača. Izraženim talentom i sjajnim udarcem uistinu je među onima koji su u stanju svojim nadahnućem srušiti svakog protivnika, pa se od njega uvijek očekuje nešto posebno i drugačije. Dresovi s brojem 12 su i nadalje među najtraženijima kada je riječ o klupskim artiklima, a posebno ih traže djeca. Kod njih Bočkaj ima status na kojemu bi mu mnogi pozavidjeli. Svi znamo kako to izgleda kada je razigran na travnjaku i kada mu je ljevica goropadna za vratare. Prelijepih će golova sigurno biti još, a svi mu u Klubu želimo sretan rođendan!