Tin Sajko proglašen najboljim vratarem turnira čime je još jednom potvrdio svoj veliki talent zbog kojeg je na početku sezone bio na pripremama s prvotimcima Bijelo-plavih.

Juniori Osijeka osvojili su četvrto mjesto na 14. međunarodnom turniru Puskas-Suzuki kup koji je održan u Felcsutu. Bijelo-plavi, koje je vodio trener Ante Bekavac, poraženi su rezultatom 3:0 od Honveda u utakmici za treće mjesto nakon što su razigravanje po skupinama okončali kao drugoplasirana momčad u konkurenciji Puskasa, Bayern Minhena i Csikszerede.

Sajko najbolji

Ipak, naši juniori u Slavoniju se vraćaju s vrijednim priznanjem budući da je Tin Sajko proglašen najboljim vratarem turnira čime je još jednom potvrdio svoj veliki talent zbog kojeg je na početku sezone bio na pripremama s prvotimcima Bijelo-plavih. Priznanja i nagrade najboljim momčadima i pojedincima turnira predali su mađarski premijer Viktor Orban te glavni sponzor NK Osijek Lorinc Meszaros.