Prvo okupljanje djece rođene od 2011. do 2016. godine zakazano je u utorak, 3. kolovoza, u 18 sati na stadionu Gradski vrt, treninzi utorkom i četvrtkom.

Ljetna stanka je gotova i za naše najmlađe nogometaše, Otvorena škola Nogometnog kluba Osijek kreće u novu sezonu. Prvo okupljanje djece rođene od 2011. do 2016. godine zakazano je u utorak, 3. kolovoza, u 18 sati na stadionu Gradski vrt. Treninzi će se, kao i do sada, održavati utorkom i četvrtkom u isto vrijeme, a ulazak na stadion moguć je sa strane sportske dvorane Gradski vrt.

Molimo sve roditelje da djecu dovedu na vrijeme, kako bi trening započeo u zakazanom terminu. Godišnja članarina ostaje 200 kuna po dijetetu, a roditelji će dolaskom na stadion više informacija o svemu dobiti od koordinatora Otvorene škole Dražena Vidovića. Zahvaljujemo se na razumijevanju i vidimo se u Gradskom vrtu!