Odlučili su to navijači Bijelo-plavih u anketi na klupskim stranicama gdje je sjajni mađarski reprezentativac dobio čak 32 posto svih glasova.

Laszlo Kleinheisler najbolji je igrač NK Osijek za mjesec srpanj. Odlučili su to navijači Bijelo-plavih u anketi na klupskim stranicama gdje je sjajni mađarski reprezentativac dobio čak 32 posto svih glasova. Izbor nije bio nimalo lagan jer su zapažene role na otvaranju sezone imali i Ivušić (20%), Škorić (11%), Pilj (10%), Bohar (9%) pa Mierez (5%), ali Laszlo je na kraju uvjerljivo slavio.

Zadržao formu

Laszlo je tako nastavio tamo gdje je stao prošle sezone kada je u proljetnom dijelu sezone bio jedan od najboljih igrača Bijelo-plavih. Njegovi sjajni golovi odlučivali su utakmice i nosili bodove, a beskompromisna igra osvajala simpatije navijača i trenera Nenada Bjelice.