Naš je iskusni veznjak i prije dvije godine bio u osječkom sastavu koji je zaigrao protiv CSKA
Vedran Jugović je i prije dvije godine igrao za Osijek u Sofiji. Imao je peh, pa se u tom nastupu koji je završio rezultatom 1:0 ozlijedio na terenu. Sada se nada da će sve biti drugačije i sretnije, kako za njega tako i za Bijelo-plave.
Klubovi su tada bili u drugačijem momentumu, ovo je sada neka druga priča. Dolazimo u puno boljem stanju što pokazuju i naši rezultati. Sigurno ništa neće biti riješeno nakon prve utakmice, ali nam je namjera što više si olakšati posao za uzvrat u Osijeku, poručio je Jugović.
„Nikome nije lako s nama“
Osječani respektiraju CSKA, ali su i puni samopouzdanja i vjere u vlastite mogućnosti.
Sportski respekt je dobrodošao, ali s druge strane i ta naša samouvjerenost i naboj uoči utakmice da ćemo dati sve od sebe i doći do cilja moraju uvijek biti prisutni. Mislim da smo pokazali da smo ozbiljna natjecateljska momčad koja igra na rezultat i da nikome nije lagano s nama.
Atmosfera u Sofiji prije dvije godine je bila prilično usijana jer su domaći fanovi dali snažnu podršku Crvenima na terenu.
Došli su u velikom broju i napravili odličnu atmosferu, uostalom bili su i u Osijeku. No, imamo i mi odličnu potporu, pokazalo se i protiv Poljaka da nas navijači mogu nositi do pobjede. Sigurno je plus što će odluka pasti pred našom publikom.