Mance je u redovima našeg prvoligaša odigrao točno 40 utakmica i do sada je postigao 11 golova.

Dan uoči utakmice s Hrvatskim dragovoljcem svoj 26. rođendan slavi naš napadač Antonio Mance. Svi u Nogometnom klubu Osijek želimo mu puno sretnih trenutaka u dresu Bijelo-plavih, dakako i općenito u životu, ne samo na nogometnom terenu. Naš je član od ljeta 2019. kada je u ondašnjem rekordnom ulaznom transferu stigao iz slovačkog Trenčina. Inače, rođeni je Riječanin i počeo je igrati u obližnjem Pomorcu iz Kostrene, da bi njegov potencijal uočila Istra 1961 i dovela ga u svoje redove. U pulskom je prvoligašu odigrao i prve utakmice u HNL-u, no brzo je sreću potražio izvan hrvatskih granica. Odlično se snašao u slovenskim Domžalama, pa je tijekom 2017. transferiran u Trenčin.

Prvijenac protiv Slaven Belupa

Golovi i nastupi u Slovačkoj bili su mu jako dobro preporuka za odlazak na posudbu u francuski Nantes gdje je proveo polusezonu. Nakon toga je stigao u Gradski vrt. Za NK Osijek, Antonio je odigrao 40 utakmica i postigao 11 golova, računajući sva natjecanja u kojima je imao priliku zaigrati. Za nas je debitirao u srpnju 2019. na domaćem terenu protiv Slaven Belupa, a tada je odmah zabio i svoj prvijenac. Prošle je sezone, spletom okolnosti, nastupao za mađarsku Puskas Akademiju, da bi ovoga ljeta ostao u kadru osječkog prvoligaša. Za svakog je napadača jako važno biti među strijelcima, pa mu želimo što prije takvu situaciju, ako je moguće – već u nedjelju s HD-om u Zagrebu.