Osječki je veznjak na terenu u albanskom Elbasanu proveo 93 minute, a domaćin je slavio s 1:0.

Nije se zadovoljan i sretan Laszlo Kleinheisler zajedno sa svojim suigračima iz mađarske reprezentacije vratio iz Elbasana u Budimpeštu. Naime, Mađari su u ovoj kvalifikacijskoj utakmici poraženi u gostima kod Albanije s 1:0, primivši pogodak u 87. minuti. Naš je veznjak igrao praktički cijelu utakmicu, budući da je zamijenjen tek u sudačkoj nadoknadi vremena. Laszlo je, kao i obično, bio maksimalno angažiran, no njemu i njegovim suigračima je malo toga uspijevalo na terenu, pa je domaćin osvojio važne bodove. U ovoj skupini u vodstvu je Engleska s maksimalnih 15 bodova iz pet utakmica, Albanija je sada druga s 9, slijede Poljska i Albanija s po 7 osvojenih bodova, s tim da Poljaci imaju susret manje.