Osječani su u tri prethodne utakmice s Lokomotivom u Kranjčevićevoj osvojili svih devet bodova.

U iščekivanju smo gostovanja kod Lokomotive u Zagrebu koje nas očekuje u nedjelju. „Lokosi“ nas tamo nisu pobijedili od jeseni 2019., a u posljednja tri međusobna dvoboja u Kranjčevićevoj - Osijek je osvojio sva tri boda. U lipnju 2020. bilo je 1:0, a pogodak je postigao Petar Bočkaj u 22. minuti. Sezonu kasnije, u siječnju 2021., Osječani su slavili s uvjerljivih 3:0 golovima Ramona Miereza u 18. i 35. (11m) te Damjana Bohara u 58. minuti. Zadnji puta kod Lokomotive smo gostovali u svibnju ove godine, kada je rezultat bio 2:0 za izabranike Nenada Bjelice. Mrežu domaćina zatresli su Laszlo Kleinheisler u 60. i Bohar u 90. + 2 minuti. Nadamo se da ćemo bolji biti i na kraju ovoga tjedna, što bi svakako bili vrijedni bodovi za našu momčad.