I jedni i drugi odigrali su proteklog tjedna po dvije utakmice, ostvarivši po jednu pobjedu i remi.

Proteklog su tjedna naši pioniri i kadeti odigrali po dvije prvenstvene utakmice u kojima je osvojeno osam od mogućih 12 bodova. Mlađa je momčad prvo na igralištu Grafičar Vodovoda u Podgrađu ugostila vršnjake iz Sesveta i slavila s 1:0 golom I. Barića već u 4. minuti. Potom su učenici Mateja Žitnjaka išli u goste Solinu koji im je bio zahtjevan suparnik što pokazuje i konačnih 2:2. Domaćin je dvaput vodio, no Šainović je svojim golovima Osječanima donio bod. Osijek je s Hajdukom na samom vrhu ljestvice s 13 osvojenih bodova u pet dosad odigranih kola.

Dva gola za tri boda u Solinu

Kadeti su imali isti raspored i isti učinak, samo što su pobijedili u gostima, a neriješeno odigrali kod kuće. Protiv Sesvećana je bilo 1:1 nakon što je Zahirović u drugom poluvremenu „poništio“ prednost protivnika. Nekoliko dana kasnije, Bijelo-plavi su bili bolji od Solina uz po jedan pogodak u svakom poluvremenu za konačnih 2:1. Strijelci su bili Svraka i Herceg. Nikšićevi su izabranici na čelu poretka u ovoj konkurenciji s 13 bodova, a drugi je Dinamo s bodom manje i utakmicom zaostatka. Juniori ovaj puta nisu igrali, budući da se u redovima njihovog domaćina Varaždina pojavila – korona.