Uoči utakmice protiv Lokomotive, Nenad Bjelica i Ivica Ivušić, trener i vratar NK Osijek, u kraćem druženju ugostili su delegaciju Unilinea predvođenu direktorom Razvoja Kristianom Šustarom.

Nogometni klub Osijek i Uniline d.o.o., vodeći hrvatski turoperator, potpisali su ugovor o partnerstvu kojim je agencija sa sjedištem u Puli postala službena putnička agencija Bijelo-plavih. Time je Uniline, koji ima urede diljem Hrvatske i svijeta, postao službeni partner i putnička agencija NK Osijek koja će biti zadužena za organizaciju klupskih putovanja na europskim utakmicama.

Pouzdani partner

Uniline je već organizirao putovanja NK Osijek u Szczecin i Sofiju gdje smo se uvjerili da smo dobili partnera u kojeg možemo imati maksimalno povjerenje da je u stanju zadovoljiti sve potrebe jednog nogometnog kluba.

Uoči utakmice protiv Lokomotive, Nenad Bjelica i Ivica Ivušić, trener i vratar NK Osijek, u kraćem druženju ugostili su delegaciju Unilinea predvođenu direktorom Razvoja Kristianom Šustarom.