U nedjelju će naša momčad ugostiti neugodnog suparnika iz Velike Gorice, protiv kojega svakako očekujemo pobjedu.

Ostao nam je još samo jedan protivnik s kojim nismo igrali u prvom krugu državnog prvenstva. U 9. kolu HNL-a odmjerit ćemo snage s Goricom u Gradskom vrtu i to u nedjelju od 19,05 sati. Na domaćem terenu naša će momčad krenuti po bodove koji su u svakom slučaju važni za održavanje priključka s onima koji su trenutku ispred nas na ljestvici, a s obzirom na malu bodovnu razliku – moguće je da nekoga i preskočimo. Naravno, isključivo u slučaju pobjede u nadolazećem ogledu. To će se nametnuti već samo po sebi, nakon što u prethodna tri ligaška dvoboja nismo ostvarili ono što smo priželjkivali.

Dvojica odmaraju zbog kartona

Znamo od ranije da su nam Goričani prilično nezgodan suparnik o čemu svjedoče brojne utakmice koje su protekle, uglavnom, u znaku potpune neizvjesnosti. Riječ je o kvalitetnoj i dobro organiziranoj momčadi koja ima i vrlo dobre individualce, predvođene uvijek nepredvidljivim i opasnim Lovrićem. Kada, pak, gledamo naše igrače i njihove mogućnosti, sigurno su iznad onoga što smo gledali u nekima od posljednjih dvoboja. Već s Lokomotivom u Kranjčevićevoj je bilo bolje, a za potpuni povratak samopouzdanja nužno je pobjeđivati. Bjelica ovom prilikom neće moći računati na „požutjele“ Škorića i Nejašmića, a veliki je upitnik zasad nad nastupom Kleinheislera koji je zaradio ozljedu u ogledu s Bednjom. Promjene će opet biti nužne, a nadamo se da će oni koji dobiju trenerovo povjerenje reagirati na pravi način. I da ćemo u nedjelju navečer imati tri boda više na svom kontu.