Još jedan uspješni vikend imali su pioniri i kadeti koji su svladali goste iz Zagreba i zadržali čelne pozicije.

Uspješan vikend imali su naši mladi nogometaši koji nas zastupaju u HNL-u za mladež. U okviru 6. kola ostvarene su dvije domaće pobjede, na igralištu Grafičar Vodovoda u Retfali, protiv zagrebačke Lokomotive. Pionirska je momčad bila bolja rezultatom 2:1, uz pogotke Birovljevića i I. Barića te i nadalje, zajedno s Hajdukom, dijeli prvo mjesto na ljestvici sa 16 osvojenih bodova. Kadeti su također bili uspješni i svladali su vršnjake iz redova „Lokosa“ s 2:0.

Juniori bez bodova protiv Rudeša

Oba su gola postignuta u drugom poluvremenu, nakon što su gosti ostali bez jednog isključenog igrača. Dominaciju Bijelo-plavih okrunili su Vrbanac u ’78. i Marković u 88. minuti. Osijek ima 16 bodova i na samome je vrhu poretka u ovoj konkurenciji, ispred Dinama koji ima bod zaostatka i susret manje. Juniorima, pak, nikako da krene u ovoj sezoni. Ovoga su ponedjeljka bili domaćini Rudešu na Bikari gdje su doživjeli još jedan poraz. Gosti iz Zagreba su pobijedili s 2:1, a pogodak za našu momčad je postigao Polić. Osječani su ostali na dva osvojena boda.