Okupilo se čak 350 nogometnih djelatnika iz Treće HNL, županijskih liga i onih koji rade s mlađim kategorijama.

Vrlo je živo i zanimljivo ovoga petka bilo na stadionu Hrvatskih vitezova u Dugopolju. U prvom je planu bio naš trener Nenad Bjelica koji je, na poziv Nogometnog središta Split i Nogometnog saveza Splitsko-dalmatinske županije, održao predavanje za trenere s područja Dalmacije. Okupilo se njih čak 350 iz brojnih klubova iz ove regije, kojima je ovo bila značajna edukacija u kojoj stječu bodove za dobivanje licence. Riječ je o trenerima iz Treće HNL, županijskih liga i onima koji rade s mlađim kategorijama, a tema je bila „Kontranapad i tranzicija po oduzetoj lopti“. Bjelica je temeljito i strpljivo pojašnjavao svaki detalj svoje prezentacije, a svi koji su se odazvali pozivu su zadovoljni i s jednim lijepim i korisnim iskustvom otišli iz Dugopolja.