Opet su pioniri i kadeti Osijeka ostvarili sigurne pobjede, a juniorima nikako da krene u borbi za bodove.

Utakmicama 8. kola nastavljeno je natjecanje u nogometnom prvenstvu Hrvatske za mlađe kategorije. Pioniri su nam uspješnu seriju nastavili i protiv Rijeke na igralištu Grafičar Vodovoda u Podgrađu. Rezultat je bio 3:1, a pogotke za Osijek postigli su Drga, I. Barić i Peček. Osječani su i nadalje s Hajdukom vodeći na ljestvici s 22 osvojena boda, treći je Dinamo s tri boda zaostatka i utakmicom manje.

Kadeti još jednom uvjerljivi

Kadeti su također pobijedili Riječane i to još uvjerljivije. Bilo je sigurnih 3:0, bez ikakve neizvjesnosti. Dvostruki strijelac bio je Damjanović, a mrežu gostiju zatresao je i L. Barić. U ovoj kategoriji Bijelo-plavi su na čelu ljestvice s 22 boda dok je drugoplasirani Dinamo osvojio 21 uz jedan susret manje. Što se tiče juniora, oni su na domaćem terenu remizirali u dvoboju sa Slaven Belupom. Pogodaka nije bilo, pa je osječka momčad sada na tri osvojena boda i još uvijek čeka na hvatanje priključka za onima u sredini. U vodstvu je Dinamo s 22 boda, a najbliži mu je pratitelj Lokomotiva s 19.