Marijan Kustić, predsjednik HNS-a, iskazao je zadovoljstvo činjenicom da će novi stadion NK Osijek donijeti jednu novu dimenziju nogometnoj infrastrukturi u Hrvatskoj.

Uoči utakmice Hrvatske i Slovačke, na rasporedu u ponedjeljak 11. listopada, delegacija Hrvatskog nogometnog saveza obišla je gradilište novog stadiona i trening kampa NK Osijek. Delegaciju krovne organizacije hrvatskog nogometa predstavljali su predsjednik Marijan Kustić, izvršni direktor Tomislav Svetina, prvi dopredsjednik Ante Vučemilović Šimunović, članovi Izvršnog odbora Nenad Horvatić, Davor Ivić, Mato Kljajić, Ante Kulušić, Drago Lucić i Robert Markulin, predsjednikov savjetnik Stjepan Merkaš, odnosno voditeljica infrastrukture Andrea Dokuš, a ugostila ih je članica Uprave NK Osijek, Valentina Koprivnjak.

Marijan Kustić, predsjednik HNS-a, iskazao je zadovoljstvo činjenicom da će NK Osijek dobiti prekrasni nogometni stadion koji će klubu, gradu i nogometnoj infrastrukturi u Hrvatskoj donijeti jednu novu dimenziju.