Pioniri Osijeka pobjedom protiv Slaven Belupa (1:0) sačuvali su prvo mjesto.

Pogotkom Ante Grgića pioniri Bijelo-plavih ostvarili su osmu prvenstvenu pobjedu minimalnim trijumfom na gostovanju kod Slaven Belupa (1:0) i zadržali prvo mjesto u HNL-u. Pioniri Osijeka odigrali su još jednu kvalitetnu utakmicu temeljenu na čvrstoj obrani iz koje su dočekali priliku za uzeti puni plijen. Igrači Mateja Žitnjaka nastavljaju pokazivati svoj veliki potencijal, a u 10. kolu očekuje ih novi ispit protiv Međimurja.

Kadeti Vedrana Nikšića remizirali su bez golova (0:0) na Kušek Apašu i nakon devet kola nalaze se na drugom mjestu sa sedam pobjeda i dva remija.

Juniorska momčad Bijelo-plavih proteklog je vikenda bila oslobođena natjecateljskih izazova zbog reprezentativnih aktivnosti za igrače do 19 godina. U devetom kolu juniorska momčad gostuje kod Istre 1961 gdje će tražiti prvi trijumf.