Tri generacije Bijelo-plavih ostvarili dobre rezultate na međunarodnom turniru Prvi koraci.

Predpočetnici Osijeka (2013. godište) osvojili su drugo mjesto na međunarodnom turniru Prvi koraci kojem je domaćin bio NK Adriatic iz Splita, a koji je u pet kategorija ugostio 2200 mladih nogometaša i nogometašica. Bijelo-plavi su u Split putovali s tri generacije pod vodstvom trenera Tihomira Rudeža (2009. godište), Silvija Ježića (2010. godište) i Andreja Burila (2013. godište) i u jakoj konkurenciji ostvarili zapažene rezultate.

Primorac najbolji vratar

Najuspješniji su bili predpočetnici (2013. godište) koji su na putu do finala pobijedili FC Young (2:1), Dugopolje (2:0), Naš ponos (1:0), Adriatic (5:4-11m) i Rijeku (6:5-11m) pa u utakmici za zlato izgubili od Hajduka (1:4). Uz pehar i srebrne medalje, u Osijek je otišlo i priznanje za najboljeg vratara 2013. godišta koje je pripalo Josipu Primorcu.

Nesretni jedanaesterci za 2010.

Nadomak medalje bili su i mlađi pioniri Bijelo-plavih (2010. godište) koji su bez poraza dogurali do same završnice nakon ogleda protiv Starog Aerodroma (1:1), Adriatica (4:0), RNK Splita (2:0) i Lučkog (2:0) prije nego su u polufinalu poraženi od Hajduka nakon jedanaesteraca (5:6), pa od Rijeke (0:2) u ogledu za treće mjesto.

Dinamo koban za 2009.

Generacija koja nastupa u 2009. godištu krenula je odlično, u prve tri utakmice sačuvala mrežu netaknutom uz razliku golova 15:0 nakon trijumfa protiv Solina (5:0), Splita (2:0) i Otvorene škole Dinama (8:0), ali je u osmini finala zaustavljena od prve momčadi Dinama (0:3).

OSIJEK 2009: Mateo Sabo, Lukas Ljubojević, Luka Posavec, Karlo Janjić, Nemanja Kolarević, Lovro Tadić, Matej Miličić, Mihael Marković, Ivano Slavka, Jakov Dedić, Karlo Jurjević, Fran Bauman, Jan Adžić, Borna Čikojević, Matej Vinković, Patrik Klarić, Fran Stamenković i Adriano Debelić.

OSIJEK 2010: Petar Tolić, Alberto Krasnić, Rok Kujavec, Noa Pugar, Ante Crljen, Jakov Babić, Josip Cipar, Petar Šimun Jaman, Borna Ljubanović, Izak Ježić, Dino Slavka, Roko Katić, Ivan Tadić, Anik Amidžić, Matej Kekez, Noa Domazet, Zvonimir Marković i Fran Kuprešak.

OSIJEK 2013: Josip Primorac, Maruan El-Ayedi, Matej Galir, Fabijan Šmit, Toni Sušec, Frano Pejić, Ante Filaković, Domagoj Marčićević, Niko Kljaić, Dominik Pukljak, Luka Deže-Deme, Šimun Kljaić i Noa Greganić.