Pioniri i kadeti su bili vrlo uvjerljivi u prvenstvenim ogledima s Međimurjem u osječkom Podgrađu.

I dalje traje pobjednička serija naših pionira i kadeta. Protekloga vikenda Bijelo-plavi su ugostili vršnjake Međimurja iz Čakovca, uz dvije vrlo uvjerljive pobjede i gol-razliku 9-0. Prvo je na igralištu Grafičara u Podgrađu svoju utakmicu odigrala pionirska momčad i slavila sa 4:0. Golove su postigli Kolarik u 10., Šainović u 16., I. Barić u 30. i Majdenić u 63. minuti. Osijek je i dalje vodeći na ljestvici s 28 osvojenih bodova, tri više od drugoplasiranog Dinama koji ima utakmicu manje, a treći je Hajduk s istim zaostatkom za liderom.

Dvostruko prvo mjesto

Kadeti su bili još učinkovitiji i svoga protivnika ispratili s pet pogodaka u mreži. Strijelci su bili Damjanović u 5., Mažar u 31., Barišić u 33., Vrbanac u 44 i Prekodravac u 49. minuti. Na čelu poretka i u ovoj konkurenciji su naši mladići koji imaju 26 bodova, a slijedi ih Dinamo s dva boda manje, ali i dva susreta zaostatka. Trećeplasirani Hajduk ima 20 bodova. Juniori su doživjeli neugodan poraz 4:0 u gostima kod pulske Istre 1961, pa su i dalje među najslabije plasiranim momčadima sa skromna 3 boda. U vodstvu je Dinamo s 25 bodova, ispred Lokomotive koja ima 23.