Mladi pioniri II na turniru u Novom Sadu pobijedili su Špartu, Nižnji Novgorod, Vojvodinu i Vardar.

Momčad mlađih pionira II (igrači rođeni 2010. godine) Osijeka osvojila je peto mjesto na međunarodnom turniru “Trofej Novog Sada”. Mladi Bijelo-plavi, koje vodi trener Silvijo Ježić, suvereno su odradili posao u skupini gdje su pobijedili Špartu Sarajevo (1:0) i ruski Nižnji Novgorod (1:0), pa u četvrtfinalnom ogledu izgubili od Partizana (0:1). Ipak, poraz ih nije poljuljao pa su u utakmicama za plasman od 5. do 8. mjesta pobijedili Vojvodinu (2:0) i Vardar (5:4-11m, 0:0).

Za Osijek su nastupili: Petar Tolić, Roko Katić, Alberto Krasnić, Rok Kujavec, Noa Purgar, Jakov Babić, Ante Crljen, Josip Cipar, Dino Slavka, Petar Šimun Jaman, Izak Ježić, Jakov Bubalo, Matej Kekez i Lovro Stanić. Uz trenera Silvija Ježića, stručni stožer su činili Borna Žitnjak i Luka Dokozić.