Golovima Južnoamerikanaca Miereza i Gonzaleza koji je na probi, naš je prvoligaš bez problema došao do pobjede.

Nogometaši Osijeka iskoristili su stanku u prvenstvu i u prijateljskom dvoboju odmjerili snage s mađarskim drugoligašem Szentlorincom. Osječani su imali potpunu dominaciju na terenu i do vodstva došli već iz prve prave prilike. U 14.minuti Mierez je ušao s loptom u kazneni prostor i onda mirno pogodio desni donji kut za 1:0. Lijepu prigodu novi pogodak imao je Cheberko čiji je udarac glavom s pet metara završio iznad grede. Još je bolju šansu propustio Bohar u 33. minuti, nakon krasne asistencije Gržana. Slovenac je ostao sam u šesnaestercu, ali je Hajagos uspio sačuvati svoju mrežu. Isto mu je pošlo za ruikom i u završnici prvog poluvremena kada je spriječio Jurčevića da postane strijelac.

I u nastavku jedan pogodak

Odmah početkom nastavka, u 48. minuti, Osijek je povećao svoje vodstvo. Pilj je proigrao Bohara koji je i sam mogao zabiti za 2:0, ali je egzekuciju nesebično prepustio Gonzalezu. Kolumbijac je, inače, ovih dana na probi u Gradskom vrtu. Jednu situaciju za pogodak imali su i gosti iz Mađarske, ali se puno više toga na travnjaku događalo u njihovom kaznenom prostoru. Ipak, do kraja susreta više nije bilo pogodaka. Osijek je igrao u sastavu: Malenica (Marcić), Bartolec (Gonzalez), Bralić (Lončar), Cheberko (Caro), Jurčević (M. Kuprešak), Žaper (Nejašmić), Brlek (Jugović), Pilj (Topčagić), Bohar (Ndockyt), Gržan i Mierez (Daku).