Pioniri i kadeti su vodeće momčadi u svojim uzrastima dok su juniori trećom uzastopnom pobjedom pobjegli sa začelja.

Iza pionira, kadeta i juniora Osijeka, koji se natječu na razini Prve HNL, još je jedan uspješan vikend začinjen s tri pobjede uz deset postignutih i samo jednim primljenim pogotkom.

Tri utakmice bez primljenog pogotka

Pioniri Mateja Žitnjaka pobijedili su Varaždin rezultatom 3:0 i obranili svoju poziciju u vrhu ljestvice. Vodeći pogodak postigao je Dražen Jaman u 19. minuti, na 2:0 povisio je Ivan Barić u 43., a konačnih 3:0 postavio je Noa Bilić u 57. minuti.

Kadeti i dalje neporaženi

Bez većih poteškoća posao su odradili i kadeti Vedrana Nikšića koji su protiv vršnjaka iz Varaždina slavili rezultatom 4:1. Filip Mažar i Sergej Levak pogodili su u prvom poluvremenu, a Amar Zahirović dvama pogocima u posljednjih deset minuta potvrdio je uvjerljivu pobjedu.

Treća pobjeda u nizu

Razloga za zadovoljstvo imao je i Ante Bekavac koji je s juniorskom momčadi uhvatio treću uzastopnu pobjedu. Do uvjerljivih 3:0 na gostovanju kod Sesveta naši Bijelo-plavi su došli golovima Petra Tankosića u 36. i Leona Markovića u 51. minuti, odnosno autogolom Martina Franjčića u 84. minuti.