Osječani su odigrali zatvorenu trening-utakmicu s našičkim trećeligašem i postigli šest pogodaka.

 

Pripremajući se za predstojeći prvenstveni ogled s Lokomotivom, nogometaši Osijeka odigrali su zatvorenu trening-utakmicu protiv našičkog trećeligaša NAŠK-a na stadionu u Gradskom vrtu. Bijelo-plavi su pobijedili sa 6:0 (2:0) i dobro iskoristili ovu provjeru. Strijelci su bili: 1:0 Mierez (30. minuta), 2:0 Bohar (36., asistent Mierez), 3:0 Daku (54., Miloš), 4:0 Jugović (69., Gržan), 5:0 Bohar (76., Brlek) i 6:0 Jugović (77., Cheberko). Bijelo-plavi su igrali u sastavu: Barešić (Kolić), Miloš, Caro, Cheberko, Jurčević, Brlek, Pilj (Gržan), Kleinheisler (Jugović), Hiroš (Bralić), Bohar i Mierez (Daku). Dodajmo na kraju da Našičane s klupe vodi Zoran Marčetić, nekadašnji član stručnog stožera NK Osijek.