Glasuj za igrača utakmice!

• Kraj utakmice i nova tri boda za Bijelo-plave!

• 90'+6'

GOOOOL 3:1 - FIOLIĆ

Evo nam potvrde pobjede. Fiolić se izborio za loptu u kaznenom prostoru i onda fantastično pogodio suprotni desni kut za 3:1.

• 90'+2'

Drugi žuti karton

Drugi puta je "požutio" Cokaj nakon prekršaja nad Malenicom i zaradio isključenje.

• 89'

VAR

Uslijedila je VAR provjera, no ovaj puta pogodak nije poništen, Osijek ima vodstvo!

• 88'

GOOOOL 2:1 - DAKU

Goooool! Centrirao je Miloš, Mierez pucao s desetak metara, lopta je došla do Dakua koji s ruba peterca pogađa za 2:1!!

• 19:43

Ipak nema gola, nevjerojatno!

• 84'

VAR

Ide VAR provjera... je li lopta prešla gol-liniju.

• 83'

Prekrasan  pogodak Žapera! Udarac s 20 metara išao je u sam lijevi gornji kut, neobranjivo za Nevistića.

• 80'

Trostruka zamjena kod Osijeka. Na klupu su otišli Bartolec, Bočkaj i Hiroš, a u igri su Miloš, Jurčević i Daku.

• 76'

"Požutio" je Bočkaj, a nakon njega i Soldo.

• 75'

Idealna lopta Kleinheislera za Miereza koji bježi obrani "Lokosa" i puca s desetak metara, nažalost, pokraj desne vratnice.

• 72'

Zbog drugog žutog kartona i prekršaja nad Žaperom isključen je Aliyu.

• 71'

Javna opomena za Miereza.

• 70'

Soldo nakon centaršuta iz slobodnog udarca puca glavom, no lopta ide metar iznad grede.

• 65'

Ušao je Mierez umjesto Topčagića.

• 62'

Žaper je u skoku, zamalo je promašio okvir vratiju.

• 59'

Centaršut Bočkaja na glavu Fiolića, lopta odlazi dva-tri metra pokraj lijeve vratnice.

• 57'

Prava prigoda za Lokomotivu. Opet je Kulenović nakon prekida pucao glavom, a Bartolec na gol-liniiji spriječio pogodak.

• 56'

Dobra prigoda za goste. Aliyu je fino asistirao Goričanu čiji je udarac Malenica odlično "skinuo".

• 54'

Nejašmićev pokušaj glavom, lopta ide visoko iznad grede.

• 52'

Udarac Fiolića s 20-ak metara, Nevistić je obranio.

• 51'

Žuti karton za Fiolića.

• 19:05

Ajde Osječe! ⚪️🔵

• 47'

Kulenović sada još opasnije prijeti, Pajač pokazuje na korner iako Malenica nije dirao loptu...

• 46'

Aliyju je prvi zaprijetio u nastavku, no Malenica nije bio na većoj kušnji.

• 46'

Počeo je drugi dio susreta.

• Završilo je prvo poluvrijeme u kojem je Osijek mogao imati i prednost, ali barem ne ide s rezultatskim zaostatkom na odmor.

• 44'

Snažan udarac Hiroša sa 17 metara, lopta ide iznad grede.

• 40'

GOOOOL 1:1 - NEJAŠMIĆ

Potpuno zasluženo izjednačenje! Nejašmić je pucao s 19 metara, lopta se od desne vratnice odbila  ka suprotnom kutu i završila u mreži za 1:1.

• 39'

Sada je javnu opomenu dobio i Bartolec.

• 37'

"Požutio" je Marić.

• 31'

Kulenović je pokušao glavom, ovaj puta ni približno onako precizno kao u 9. minuti.

• 29'

Precizan udarac Fiolića lijevom nogom s ruba šesnaesterca u desni kut, Nevistić je odlično obranio.

• 25'

Centimetri su dijelili Osječane od izjednačenja! Iz slobodnog udarca je ubacio Bartolec, pred vratima gostiju skače Topčagić, dobro puca glavom, no lopta pogađa lijevu vratnicu!

• 21'

Sporna situacija u kaznenom prostoru Lokomotive. Kleinheisler je pokušao centrirati, lopta je pogodila protivničkog igrača u ruku, ali nema ni VAR provjere ni jedanaesterca.

• 19'

Moglo je biti opasnosti pred osječkim vratima nakon ubačaja Marića, no lopta prolazi kroz peterac...

• 16'

Velika šansa za Osijek! Iz prekida je centrirao Bočkaj, idealno za utrčalog Žapera koji pucao glavom, a Nevistić i sretno i spretno loptu nogom odbija u korner.

• 12'

Žuti karton dobio je Aliyju.

• 9'

0:1 - KULENOVIĆ

Gosti su poveli. Cokaj je ubacio iz kuta, a Kulenović najviše skočio i lijepim udarcem čelom loptu poslao u desni kut.

• 8'

U kontri je Kulenović, činilo se opasnim, međutim, nije lopta prošla do Aliyjua.

• 7'

Prvi udarac ka vratima Lokomotive i prva prava prigoda. Pucao je Bočkaj s desetak metara, prizemnu je loptu Nevistić ipak uspio zaustaviti.

• 6'

Sada je Nejašmić idealno asistirao Fioliću, no nije bilo uspješno primanje lopte u vrlo dobroj situaciji unutar gostujućeg kaznenog prostora...

• 1'

Odmah je opasno u gostujućem šesnaestercu, ali Bočkajev odličan ubačaj Fiolić ipak ne uspjeva bolje iskoristiti...

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 17:56

• 17:48

Očekujemo početak susreta 17. kola HT Prve lige u kojem je naš Osijek domaćin zagrebačkim "Lokosima".

• 17:13

• 16:56

• 15:00

Tko će danas biti u glavnim ulogama? 👥

• 12:49

Najvažnije informacije za sve posjetitelje Gradskog vrta vezane uz susret Osijeka i Lokomotive. 👇

Prodaja ulaznica i Zimskih paketa ulaznica

• petak (26. studenog) od 12 do 19 sati na blagajnama Istok i Zapad stadiona Gradski vrt.

Ulaz na stadion

• ulaz na stadion Gradski vrt moguć je isključivo uz predočenje EU digitalne COVID potvrde (potvrde cijepljenja i negativni nalazi PCR ili antigenskih testova, prema napucima nadležnih institucija, ne mogu služiti kao potvrda za ulazak na stadion).
    • pri ulasku na stadion potrebno je predočiti godišnju ulaznicu/ulaznicu za utakmicu, EU digitalnu COVID potvrdu i osobni dokument.
    • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.

Više informacija o ulaznicama možete pronaći ovdje.

Antigensko testiranje

• NK Osijek i Ustanova za zdravstvenu skrb dr. Špiranović zajednički organiziraju brzo antigensko testiranje za sve navijače Bijelo-plavih koji posjeduju godišnju ulaznicu ili ulaznicu za utakmicu.
    • Testiranja će se vršiti u petak 26. studenog od 7 do 17 sati u Ustanovi za zdravstvenu skrb dr. Špiranović u ulici Stjepana Radića 54 u Osijeku.
    • Odmah nakon negativnog rezultata testa izdat će se EU digitalna COVID potvrda, a testiranje stoji 50 kuna.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 15 do 22 h - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 16 sati.
    • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion kako zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion (skeniranje EU digitalnih COVID potvrda, skeniranje ulaznica) ne bi zakasnili na početak utakmice.

Stvarajmo uspomene

• Fotografiraj se tijekom utakmice u Gradskom vrtu, postavi fotografiju ispod objave na klupskom Facebook profilu i sudjeluj u nagradnom natječaju u kojem možeš osvojiti dres.
    • Svakog mjeseca dres će osvojiti fotografija koju odabere žiri sastavljen od igrača NK Osijek, a sve poslane fotografije bit će objavljene na foto zidu novog stadiona.

Vidimo se u Gradskom vrtu!

• 11:10

Utakmicu s Lokomotivom na press konferenciji najavili su Nenad Bjelica i Darko Nejašmić.

Situacija na ljestvici je trenutna, puno puta smo istaknuli da se moramo fokusirati na rad i svakodnevno na treningu težiti da budemo bolji, rekao je Bjelica.

Darko Nejašmić dodao je: Igramo protiv Lokomotive protiv koje tri boda vrijede kao i protiv svake druge momčadi. Spremni smo i nadam se da ćemo osvojiti sva tri boda, istaknuo je veznjak Bijelo-plavih.