Bijelo-plavi su slavili s uvjerljivih 4:1 i s tri pogotka u drugom poluvremenu okrunili preokret vrijedan tri boda.

Juniorska momčad Ante Bekavca nastavila je sjajan niz i domaćim trijumfom protiv Šibenika ostvarila petu pobjedu u zadnjih šest utakmica. Bijelo-plavi su slavili s uvjerljivih 4:1 i s tri pogotka u drugom poluvremenu okrunili preokret vrijedan tri boda.

Tankosić dvaput

Šibenik je poveo pogotkom Viktora Damjanića u 36. minuti, ali Osječane je u igru do poluvremena vratio Petar Tankosić svojim prvim pogotkom. Odličan drugi dio Bijelo-plavi su okrunili golovima Ivana Verhasa (53’) i Tina Kuprešaka (64’), da bi točku na “i” sigurne pobjede stavio Tankosić u 70. minuti.

Impuls Osijeka II

Juniore Bijelo-plavih u završnici jesenskog dijela sezone pojačali su igrači druge momčadi Tin Kuprešak, Šimun Mikolčić, Domagoj Bukvić i Ivan Baković. Juniori Osijeka posljednjim su pobjedama dodatno učvrstili svoju poziciju u sredini ljestvice, a plasman uoči zimske stanke mogu još popraviti u Varaždinu gdje u srijedu igraju zaostalu utakmicu.