Bijelo-plavi su svladali momčad BSK-a iz Bijelog Brda u Gradskom vrtu s 2:0, golovima u drugom poluvremenu.

Momčad Osijeka odigrala je prvu kontrolnu utakmicu u uvodnom tjednu priprema za nastavak nogometne sezone. U Gradskom vrtu je gostovao drugoligaš BSK iz Bijelog Brda, a rezultat je bio 2:0 za Bijelo-plave. Ovu je provjeru pratilo oko 300 gledatelja po prilično hladnom vremenu. Tijekom prvog poluvremena nije bilo golova iako je bilo šansi. Prvo su zaprijetili Žuto-plavi preko Dobrijevića čiji je udarac glavom bio neprecizan, a potom su se redali pokušaji Hiroša, u dva navrata Brleka i Bohara, međutim, do promjene rezultata nije došlo. U tom dijelu susreta za Osijek su igrali: Malenica, Bartolec, Škorić (od 25. Bralić), Lončar, Cvijanović, Žaper, Brlek, Mikolčić, Hiroš, Bohar i Topčagić.

Prvijenac našeg novog napadača

U drugom poluvremenu je bilo više opasnih situacija pred vratima Bjelobrđana. Stranputov je udarac završio tik uz vratnicu, Gržana je u realizaciji onemogućio vrlo dobri vratar Đilas, baš kao i agilnog Fućka. Potom je Daku bio zamalo neprecizan, a onda smo, konačno, vidjeli i pogodak. Prvijenac u svom premijernom nastupu za Osječane postigao je Kristian Fućak koji se dobro snašao u suparničkom petercu nakon asistencije Dakua. Nakon toga smo vidjeli propuštene šanse Bralića i Fućka, poništeni gol Dakua zbog zaleđa i vrlo lijep zgoditak Bralića u samoj završnici. Bila je 87. minuta kada je Miloš centrirao iz kornera, a stoper Bijelo-plavih iz voleja je loptu „zakucao“ u lijevi kut za konačnih 2:0. U drugih 45 minuta na terenu su bili: Kolić, Miloš, Bralić, Cheberko, Jurčević, Hanuljak, Stranput, Fiolić, Gržan, Fućak i Daku.