Tijekom priprema u Istri naši će nogometaši odigrati i tri kontrolne utakmice s momčadima iz Slovenije i Mađarske.

Ovoga ponedjeljka u ranijim jutarnjim satima nogometaši Osijeka krenuli su put Poreča u kojem će odraditi i najznačajniji dio priprema za drugi dio sezone. U Istri će se trenirati do 22. siječnja, kada je planiran povratak kući. Dogovorene su i tri kontrolne utakmice, pa će Osječani provjere imati protiv ljubljanske Olimpije (15. siječnja), mađarskog Haladaša (20.01.) i još jednog slovenskog prvoligaša Tabora iz Sežane (22.01.). Otputovao je 31 igrač, a svoje mjesto u autobusu nije zauzeo jedino Merveil Ndockyt koji se razbolio tijekom vikenda.

Na popisu i šestorica iz B momčadi

U Istri će se pripremati: Ivica Ivušić, Marko Malenica, Marko Barešić, Franko Kolić, Mile Škorić, Danijel Lončar, Yevhen Cheberko, Slavko Bralić, Jose Antonio Caro, Karlo Bartolec, Mato Miloš, Mario Jurčević, Ivan Cvijanović, Darko Nejašmić, Vedran Jugović, Marko Hanuljak, Domagoj Stranput, Mihael Žaper, Petar Brlek, Laszlo Kleinheisler, Šimun Mikolčić, Amer Hiroš, Ivan Fiolić, Šime Gržan, Damjan Bohar, Kristian Fućak, Mihret Topčagić, Ramon Mierez, Mirlind Daku, Mihajlo Baić i Ante Erceg. Podsjećamo da se državno prvenstvo nastavlja 29. siječnja, a Osječani će na startu igrati protiv Slaven Belupa u Gradskom vrtu.