Nejašmić je u našoj momčadi potvrdio kako je jedan od najistaknutijih igrača na svojoj poziciji u HNL-u.

Evo nam još jednog rođendana među Bijelo-plavima. Čestitke ide Darku Nejašmiću koji je rođen na današnji dan 1999. godine i na svojoj će torti imati brojku 23. Gledajući iz ove sadašnje perspektive, sigurni smo da je i Neji najvažnije oporaviti se od ozljede koju je zadobio u jesenskom dijelu sezone i što prije se vratiti na teren, među suigrače. Nadamo se da neće još dugo izbivati iz momčadi, posebice jer je pokazao dosta toga otkako je došao u Gradski vrt, a bilo je to prošloga ljeta, na pripremama u Svetom Martinu na Muri.

Brzo se adaptirao na novu sredinu

Otkako je u našem prvoligašu, Darko je zaigrao 24 puta i pritom se u tri navrata upisao među strijelce. Dakle, jako se brzo adaptirao na novu sredinu i nakon određenog razdoblja u kojem ga nismo vidjeli na utakmicama, opet je potvrdio neupitnu kvalitetu. Svakako je bio među najistaknutijim igračima HNL-a na svojoj poziciji, što su u svojim analizama često naglašavali i mnogi treneri i komentatori nogometnih utakmica u HNL-u. Inače, počeo je igrati u splitskom Adriaticu iz kojega je brzo stigao u redove Hajduka, u kolovozu 2015. Bio je standardni mladi reprezentativac u selekcijama U-19 i U-21, a posudba u Osijeku traje mu do lipnja ove godine, dakako uz činjenicu da naš prvoligaš ima opciju aktiviranja otkupa njegova ugovora.