Leovac je s Osijekom potpisao ugovor do 2023. godine s opcijom za još jednu sezonu.

Marin Leovac novi je igrač Osijeka. Iskusni 33-godišnji lijevi branič potpisao je s Bijelo-plavima ugovor do lipnja 2023. godine s opcijom produženja za još godinu dana. Riječ je o bivšem reprezentativcu Hrvatske, igraču s ogromnim iskustvom u europskim natjecanjima, ali koji je naučio osvajati trofeje budući da je do istih dolazio u svakom klubu u kojem je igrao (Austrija Beč, Rijeka, PAOK, Dinamo). Od velikog značaja svakako je i činjenica da ga je Nenad Bjelica već trenirao kroz karijeru pa s te strane neće trebati puno vremena za prilagodbu na njegove zahtjeve u igri i način rada.

Značajno iskustvo

U aktualnoj sezoni Leovac je upisao sedam nastupa, uz jedan pogodak i jednu asistenciju, za prvu momčad Dinama, a ukupno ima 381 seniorski nastup, uz 15 pogodaka i čak 34 asistencije. U HT Prvoj ligi odigrao je točno sto utakmica, uz šest pogotka i deset asistencija, dok u europskim natjecanjima ima čak 72 utakmice, uz tri pogotka i pet asistencija.