Prvoligaš je svladao trećeligaša golovima Topčagića, Caktaša i Leovca čiji je pogodak bio i najljepši trenutak susreta.

Osječani su odigrali kontrolnu utakmicu s belišćanskim trećeligašem u sklopu priprema za predstojeći derbi s Rijekom. Već u 3. minuti bilo je 1:0 nakon što je Caktaš ubacio iz kuta, a Topčagić glavom iz peterca zatresao mrežu. Veliku šansu za izjednačenje imao je Radovanović čiji je udarac „oči u oči“ s Malenicom završio pokraj vratiju. „Zicer“ je propustio i Anočić pri čemu se iskazao vrlo sigurni vratar Bijelo-plavih. Na drugoj strani zaprijetio je Topčagić, potom i Hiroš, a onda je, u 44. minuti, pucao Caktaš, lopta se odbila od Damjanovića i završila u donjem desnom kutu.

Puno prilika na obje strane

U prvim minutama nastavka odlično je pucao Vinogradac i pogodio vratnicu, a Anočić gubi ravnotežu i koncentraciju pred vratima Osijeka. U 58. minuti vidjeli smo i najljepši trenutak utakmice. Leovac je iz punog trka izvan kaznenog prostora „raspalio“ po lopti koja se naprosto „zarila“ u lijevi kut, uz samu vratnicu za 3:0. Smanjiti je mogao Ajazi koji je u idealnoj situaciji promašio loptu… Povratnik Mance je dobro pucao, no pričuvni vratar Belišća Vranković je to obranio. Još je jednu priliku imao Vinogradac, ali se nije upisao među strijelce. U posljednjoj minuta rezultat je mogao promijeniti Brlek, ali ipak nije stigao na ubačaj Hiroša. Osijek je igrao u sastavu: Malenica (od 60. Barešić), Ndockyt, Bralić, Cheberko, Leovac, Barri (od 60. Hanuljak), Brlek, Hiroš, Petković, Caktaš (od 60. Cvijanović) i Topčagić (od 60. Mance).