Marko Barešić trenutno je u statusu trećeg vratara prve momčadi za koju je dosad imao jedan uspješan službeni nastup.

Slavljenik nam je ove subote jedan od sve brojnijih Dalmatinaca u našoj svlačionici. Sretan 23. rođendan želimo Marku Barešiću, rođenom 30. travnja 1999. u Zadru. U Gradskom vrtu je već dosta dugo, budući da je stigao još u jesen 2016. iz redova RNK Split i priključio se mlađim kategorijama Bijelo-plavih. Najčešće je dosad branio za Osijek II u drugoligaškoj konkurenciji, a za najbolju momčad našeg prvoligaša ima upisan jedan nastup i to u osmini finala nacionalnog Kupa protiv Rudeša u Zagrebu, kada je sačuvao mrežu netaknutom (2:0). Imao je prošle godine dužu stanku, uvjetovanu operacijom koljena, pa mu najviše od svega želimo da bude zdrav i da ga zaobiđu ozljede, a na njemu je da se i dalje dokazuje u vrlo jakoj vratarskoj konkurenciji u NK Osijek. Sretno, Bare!