Bijelo-plavi su ostvarili treću uzastopnu pobjedu, a Leon Marković s tri pogotka došao na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice strijelaca.

Juniori Osijeka slavili su u gostima kod Bjelovara rezultatom 9:2 i ostvarili najuvjerljiviju pobjedu dosadašnjeg dijela HNL-a za ovaj uzrast. Hajduk i Gorica zabijali su Bjelovaru sedam golova, a momčad Ante Bekavca treću uzastopnu pobjedu potpisala “devetkom” u mreži suparnika.

Iako su već u 4. minuti došli u rezultatski minus nakon što je domaćin poveo iz kaznenog udarca, Leon Marković u 16. minuti inicirao preokret, a Bjelovar autogolom (23.) golijadu koju je u 79. okončao Domagoj Bukvić. U međuvremenu Marković je postigao još dva pogotka (55., 72.) i s deset ove sezone došao na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice strijelaca, Bukvić jedan (63.), a među strijelce su se upisali još Antonio Blažanović (35.), Šimun Mikolčić iz kaznenog udarca (60.) i Mateo Pajić (65.).

Nakon 25. kola juniori Osijeka su na desetom mjestu, a u idućem kolu bit će domaćini Rijeci.