NK Osijek je u finalu pobijedio Istru 1961 boljim izvođenjem deveteraca, Dino Idrizović najbolji vratar, Fran Vladika najbolji igrač turnira.

Početnici NK Osijek osvojili su prvo mjesto u kategoriji igrača do 10 godina (igrači rođeni 2012. godine i mlađi) na turniru Zagrebačkog nogometnog saveza koji je održan u Medulinu. U finalnom ogledu turnira mali Bijelo-plavi bili su sretniji i spretniji od Istre 1961 koju su porazili boljim izvođenjem deveteraca nakon što je regularni dio završio bez pobjednika (1:1).

U razigravanju po skupinama početnici Osijeka pobijedili su Trešnjevku (3:0) i Međimurje (2:0), a poraženi od Rudeša (0:2). U četvrtfinalu su igrači Danijela Bogdana pobijedili Banjole (1:0), u polufinalu su bili bolji od Dinama (1:1, 4:2-9m), a u finalu od Istre 1961 (1:1, 4:3-9m).

Najboljim vratarem turnira proglašen je Dino Idrizović, dok je Fran Vladika odnio nagradu za najboljeg igrača turnira.

Na turniru u Medulinu nastupili su i mlađi pioniri (igrači rođeni 2010. godine i mlađi) koji su osvojili prvo mjesto u skupini u kojoj su pobijedili GAK Graz (4:0) i Lučko (1:0), a remizirali sa Solinom (0:0), a od natjecanja se oprostili u četvrtfinalu nakon poraza od Maribora poslije jedanaesteraca (0:0, 3:5-11m).