Pojedinačna priznanja dobili su Marko Marić i Šimun Kljaić (najbolji strijelci) i Maruan El-Ayedi (najbolji igrač).

Mladi igrači škole nogometa NK Osijek iza sebe imaju uspješne rezultate na turnirima u Kneževim Vinogradima (organizator NK Borac) i Arena Kids (organizator NK Metalac) gdje su osvojili zlatne medalje.

Bijelo-plavi su bili uspješni i na Arena Kids turniru na Metalcu gdje su pobijedili Metalac 11:0, Olimpiju 5:0, Team Team (10:0), a u finalu ŽNK Osijek (5:2). Najboljim strijelcem turnira proglašen je Šimun Kljaić, dok je najbolji igrač bio Maruan El-Ayedi.

Na turniru u Kneževim Vinogradima igrači rođeni 2014. godine pobijedili su Valpovku (1:0), domaći Borac (14:0) i Croatiju Đakovo (2:0) u razigravanju po skupinama, Slavoniju iz Požege (5:2) u polufinalu pa mađarski Ferencvaros (4:1) u finalu turnira. Momčad je vodio Mario Mijatović, a Marko Marić ponio je titulu najboljeg strijelca turnira.