Španjolac Barri upisat će prve minute u dresu Osijeka, zamijenio je Fiolića.

Odličan centaršut Bartolca na glavu Mancea, uslijedio je udarac čelom sa 6 metara, ali lopta ide iznad grede.

Kleinheisler se lijepo, driblingom, našao u situaciji za udarac s 12 metara, no ipak je blokiran.

• 75'

Dobra asistencija Fiolića za Mancea koji s desne strane ulazi u 16 metara, pokušava matirati Nevistića, ali nije to bilo dovoljno snažno za egzekuciju.

• 71'

Još jedan udarac Lokosa izvan šesnaesterca. Pokušao je ovaj puta Kulenović, ponovno je malo nedostajalo da gosti stignu do izjednačenja.

• 70'

Stojković je na udarcu, nije to bilo loše, no ipak i ne baš sasvim precizno. Lopta je zamalo prošla pokraj desne vratnice.

• 66'

Trostruka zamjena u osječkim redovima. Izašli su Lovrić, Fućak i Caktaš, ušli su Hiroš, Kleinheisler i Mance.

• 63'

Pucao je Kulenović, prizemnu je loptu lako "ukrotio" osječki vratar.

• 59'

Fiolić bježi obrani Lokomotive, ulazi u šesnaesterac i snažnim udarcem pogađa gredu!

• 57'

Lovrić je iz prekida opasno ubacio, nitko ne uspjeva sustići loptu i skrenuti je prema mreži, tako da ona završava tik uz lijevu vratnicu.

• 53'

Seriju žutih kartona nastavlja i Jurčević.

• 51'

Javna opomena za Kulenovića.

• 49'

"Požutio" je Cokaj.

• 46'

U svlačionici je ostao Vasilj, u igri je Stojković.

• Završeno je prvo poluvrijeme, Osječani pogotkom Žapera vode s 1:0.

• 44'

Pucao je Aliyu, ni ovaj puta nije uspio opasnije zaprijetiti Ivušiću.

• 42'

Žuti karton dobio je Brlek.

• 40'

Vrlo blizu pogotku bio je ponovno i Fućak. "Odapeo" je lijevom nogom sa 18 metara, a presudili su centimetri da to ne bude pogodak za 2:0.

• 38'

Lovrić opasno prijeti iz "slobodnjaka" s 30-ak metara, Nevistić jedva loptu izbacujej iz lijevog kuta u korner.

• 33'

Udarac Kulenovića sa 17 metara nije imao dovoljno preciznosti.

• 29'

Škoriću lopta iz kuta dolazi na glavu, ali nema promjene rezultata.

• 25'

1:0 - ŽAPER

Osijek zasluženo dolazi u vodstvo! Lovrić je izveo korner, idealno za Jurčevića u sredini kaznenog prostora, Mario nije baš najbolje pucao, ali se u petercu, uz lijevu vratnicu, našao Žaper i bez problema postigao svoj peti pogodak ove sezone u HNL-u.

• 20'

I gosti su sada uputili prvi udarac ka osječkim vratima. Aliyu je na rubu šesnaesterca, ali to nije bila ozbiljnija prijetnja zasad besposlenom Ivušiću.

• 14'

"Zicer" je promašio Fućak. Lovrić je prizemnom loptom uz lijevu aut-liniju tražio Fućka, činilo se da će Soldo mirno otkloniti i najmanju opasnost, ali je stoper gostiju pogriješio i omogućio našem Riječaninu idealnu šansu za gol. Ipak, Kristian ulaskom u kazneni prostor ne pogađa lijevi kut ni okvir vratiju.

• 13'

Lovrić pokušava izvan šesnaesterca, lopta prolazi metar pokraj lijeve vratnice.

• 12'

Fiolić je iskosa s desne strane lijepo i precizno ciljao suprotni kut, međutim, vratar Lokomotive je sjajnom intervencijom sačuvao mrežu.

• 4'

Odmah je prava prilika za Osijek. Fućak je odlično centrirao s lijevog krila, na loptu je glavom s 8-9 metara krenuo Caktaš, ali je Nevistić obranio njegov udarac.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 17:04

Predstavnici Kohorte uručili su svoju tradicionalnu nagradu Laszlu Kleinheisleru, izabravši ga za najboljeg igrača Osijeka u sezoni koja se približila svome kraju.

• 17:03

• 16:06

• 15:21

🏟️😍

• 14:29

Nejašmić, Daku i Fiolić riješili su posljednji susret s Lokomotivom u Gradskom vrtu! 💪

• 13:07

Vidimo se u 17 sati! 🤜🤛

• 12:08

Utakmicu 35. kola HT Prve lige između Osijeka i Lokomotive najavili su Nenad Bjelica i Petar Brlek.

Motivacija nam je već taj osjećaj da pobijedimo utakmicu i vratimo se na pobjedničke staze. Tri utakmice smo bez trijumfa, naravno da želimo svima pokazati da možemo puno bolje i vjerujem da ćemo to ostvariti protiv Lokomotive, rekao je Bjelica.

Sigurno da smo mi kao momčad željeli najbolje, pobijediti u svakoj utakmici… Nije se dogodilo iako smo dali sve od sebe, dan dva nakon utakmice smo bili utučeni zbog poraza i okrenuli se stvarima na koje možemo utjecati, a to su zadnje dvije utakmice. Želimo završiti sezonu u pozitivnom tonu, dodao je Brlek.

Cijelu press konferenciju pogledajte u nastavku:

• 11:12

Najvažnije informacije uoči utakmice 35. kola HT Prve lige između NK Osijek i NK Lokomotiva. 🏟

Prodaja ulaznica

• ulaznice za utakmicu protiv Lokomotive moguće je kupiti od 12 do 18 sati na blagajnama zapad.

Ulaz na stadion

• pri ulasku na stadion potrebno je predočiti godišnju/polugodišnju/pojedinačnu ulaznicu za utakmicu i osobni dokument.
    • ime i prezime s godišnje/polugodišnje/pojedinačne ulaznice mora odgovarati osobnom dokumentu.
    • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 15:30
    • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion kako zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 15 do 21 sati - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Stvarajmo uspomene

• Fotografiraj se tijekom utakmice u Gradskom vrtu, postavi fotografiju ispod objave na klupskom Facebook profilu i sudjeluj u nagradnom natječaju u kojem možeš osvojiti dres.
    • Svakog mjeseca dres će osvojiti fotografija koju odabere žiri sastavljen od igrača NK Osijek, a sve poslane fotografije bit će objavljene na foto zidu novog stadiona.

Bijelo-plavi korneri

• Bijelo-plave artikle potražite od 16 sati kod ulaza G3 (Istok) i G5 (Zapad).
    • Za najmlađe je organizirano bojenje lica - pokaži svoje boje!

Nagradna igra Prvog hrvatskog piva

• Pronađi prepoznatljivu naljepnicu u obliku boce Prvog hrvatskog piva na svom mjestu i sačuvaj je te od ponedjeljka nakon 15 sati na istočnoj porti stadiona Gradski vrt preuzmi svoju nagradu ponosnog partnera NK Osijek.