Navijači su na društvenim mrežama izabrali našeg vratara za najboljeg igrača sezone.

Ivica Ivušić imao je još jednu odličnu sezonu. Naš standardni vratar ponovno je bio među najzapaženijm protagonistima HNL-a, što potvrđuje i novi poziv izbornika Zlatka Dalića za predstojeće oglede „Vatrenih“ u Ligi nacija. Osječka je „jedinica“ među najvećim osloncima Bijelo-plavih i trenera Nenada Bjelice, a da uživa i veliko povjerenje navijača pokazao je njihov izbor na našim društvenim mrežama za najboljeg igrača NK Osijek u protekloj sezoni. Glasovalo se nakon naših utakmica, potom smo imali mjesečne izbore tijekom trajanja natjecateljske godine, a potom i završni izbor u kojem je „Ive“ dobio najviše glasova. Čestitamo!