U finalnom ogledu Bijelo-plavi su bili bolji od Partizana, Jaman najbolji igrač, Grahovac najbolji vratar turnira.

Pioniri Osijeka osvojili su međunarodni turnir Vardar kup 2022. koji je za igrače od 14 godina održan u Skopju. I finalnoj utakmici igrači Tonija Kaćunića bili su bolji od Partizana (1:0) pogotkom Anesa Mehmedovića.

Bijelo-plavi su istim rezultatom bili bolji od Partizana i u razigravanju po skupinama (1:0) gdje je strijelac bio Luka Krstić, a plasman u polufinale donio im je još remi protiv bugarskog Ludogoretsa (0:0). U polufinalnom ogledu naši su pioniri uvjerljivo porazili domaći Vardar rezultatom 5:0 (2xJaman, 2x Mehmedović, Ježić) pa u finalu ponovili pobjedu iz skupine protiv Partizana i nakon Memorijala Vukovarskih branitelja na još jednom jakom turniru potvrdili darovitost ove generacije.

Uz pobjednički pehar, Bijelo-plavima su pripala i priznanja za najboljeg igrača turnira koje je pripalo Draženu Jamanu, odnosno za najboljeg vratara turnira koje je dobio Matej Grahovac.