Dominik Babić bio je najbolji strijelac turnira, a Sergej Levak najbolja “šestica”.

Kadeti Osijeka osvojili su drugo mjesto na 40. izdanju međunarodnom memorijalnog turnira Stevan Nešticki koji je održan u Novom Sadu. Bijelo-plavi, koje vodi Nikša Petrović, u prvom kolu golovima Babića i Jovičića pobijedili su Crvenu zvezdu rezultatom 2:1, u drugom su u pobjedi 3:1 protiv rumunjske SSU Politehnice iz Temišvara strijelci bili Babić, Đurković i Puljić. U finalu protiv Vojvodine uspješniji je bio domaćin koji je slavio s 2:1 (Babić).

Dominik Babić bio je ujedno i najbolji strijelac turnira dok je Sergej Levak proglašen najboljom “šesticom” turnira. 

Za Bijelo-plave su nastupili: Hlapčić, Čujić, Lukadinović, Puljić, Perajica, Rešetar, Žulj, Kenan, Livić, Nemet, Levak, Mladinović, Svrzlić, Živković, Babić, Tajs, Jovičić, Đurković.