NK Osijek zahvaljuje Damjanu na doprinosu kojega je imao u našoj momčadi i želi mu sreću u Poljskoj.

Damjan Bohar više ni službeno nije član Nogometnog kluba Osijek. Postignut je dogovor o njegovom transferu u redove poljskog prvoligaša Zaglebie Lubin iz kojega je povremeni slovenski reprezentativac prije nešto manje od dvije godine stigao među Bijelo-plave. Bohar je kod nas sporazumno raskinuo ugovor i najmanje dvije sezone trebao bi provesti u novoj, njemu jako dobro poznatoj sredini. Još nakon prijateljske utakmice sa Slaven Belupom u kojoj nije zaigrao, Damjan se pozdravio sa svim svojim suigračima i članovima stručnog stožera, pa je već tada bilo jasno da napušta Gradski vrt. Tijekom ovoga utorka to je i potvrđeno. U osječkom je dresu odigrao 62 natjecateljske utakmice i postigao 11 golova, a sada će ponovno u Poljskoj nastojati dosegnuti nekadašnju formu kako bi mogao opet konkurirati i za nacionalnu momčad. NK Osijek mu zahvaljuje na njegovom doprinosu rezultatima našeg Kluba te mu želi sreću i uspjeh u nastavku karijere.