Bijelo-plavi su u finalu pobijedili Croatiju Zmijavci, a Franko Vidović proglašen je najboljim igračem turnira.

Početnici Osijeka pobjednici su 20. memorijalnog turnira Danijel Popović koji se već tradicionalno odigrava u spomen na tragično preminulog nekadašnjeg igrača Vukovara ’91, Osijeka i mlade reprezentacije Hrvatske. Naši Bijelo-plavi u razigravanju kroz skupinu pobijedili su Olimpiju (8:0) i Frankopan (10:0) te izgubili od Croatije Zmijavci i izborili plasman u četvrtfinale. Tu su pobijedili Zmaj Makarska rezultatom 2:0 (Šarčević, Majić), u polufinalu su rezultatom 3:2 porazili Lokomotivu (Vidović 2, Bubalo), pa u finalu dobili priliku za revanš Croatiji. Regularni dio završio je bez pobjednika pa se pristupilo izvođenju udaraca s bijele točke pri čemu su naši igrači bili uspješniji i pobijedili 3:2. Franko Vidović proglašen je najboljim igračem turnira.