Dvostruki je strijelac bio Beljo, zabili su još Barri, Fućak, Topčagić i Bakić, uz autogol domaćina.

Bijelo-plavi su čestitali Poletu na naslovu prvaka među trećeligašima, ali na utakmici baš i nisu imali popusta. Prvu su šansu stvorili domaćini, udarac Antoleka je završio u osječkom bloku. Odmah je uzvratio Fućak pogodivši vratnicu i onda je Osijek poveo u 9. minuti. U akciji su sudjelovali Fućak, Mance i Beljo koji je mirno unutar šesnaesterca naciljao donji desni kut. Četiri minute kasnije eurogol je zabio Barri! Jednu odbijenu loptu dočekao je na 25 metara od vratiju i vrlo atraktivno, iz „koljena“, pogodio lijeve rašlje! Već u sljedećem napadu novi pogodak za 0:3. Natjerali su Osječani braniča Poleta Stojka na autogol. Imao je domaćin prigodu u kojoj se našao Šarić čiji je snažan udarac Malenica obranio. Kod Osječana su se u prilikama nalazili Jurčević, Jugović u dva navrata, Beljo i Grgić, da bi Fućak u 35. minuti pobjegao obrani Crvenih, pretrčao pedesetak metara u sprintu i matirao Horvata. Do kraja prvog dijela Patafta je glavom lijepo matirao Malenicu za 1:4.

Efikasni na odlasku iz Sv. Martina

U drugom poluvremenu početne su šanse imali Barri i Bralić, a na drugoj je strani neugodan udarac Perčića zaustavio Malenica. Mance je glavom prebacio vrata, dok je Jurčević pogodio vratnicu. Janjić je u 67. minuti fino asistirao Topčagiću koji s peterca zabija peti pogodak za Osijek. Potom je Beljo glavom poslao loptu iznad grede, a Bakić je u 75. minuti pokazao mirnoću u kaznenom prostoru i upisao se među strijelce. Šesti je gol tri minute kasnije postigao Beljo i drugi puta svladao protivničkog vratara. Rezultat je mogao smanjiti Mihalinec, no u tomu ga je zaustavila greda. Osječani su igrali u sastavu: Malenica (od 61. Kolić), Grgić (od 61. Janjić), Bralić (od 61. Barišić), Cheberko (od 61. Zebec), Jurčević (od 61. Cvijanović), Barri (od 61. Bakić), Jugović, Petković (od 46. Miloš), Beljo, Fućak i Mance (od 61. Topčagić).