Naš će krilni napadač ovu natjecateljsku sezonu provesti u redovima pulske momčadi uz opciju otkupa ugovora.

Dogovorena je prva posudba jednog našeg nogometaša po povratku Bijelo-plavih s priprema u Svetom Martinu na Muri. Vinko Petković (26 godina) ovu će natjecateljsku godinu provesti u redovima pulske Istre 1961. Sve je oko njegova prijelaza na Aldo Drosini definitivno usuglašeno tijekom ovoga utorka, pa će se Petković vrlo brzo priključiti novim suigračima. Postoji i opcija otkupa njegova ugovora, no o tomu bi se moglo razgovarati u svibnju iduće godine. Vinko je, podsjećamo, u Gradski vrt stigao u zimu ove godine, a nastup je zabilježio samo protiv svog bivšeg kluba Hrvatskog dragovoljca u Kranjčevićevoj kada je ušao u samome finišu utakmice. U svakom slučaju, želimo mu uspješnu sezonu među Zeleno-žutima, na tragu onoga što je u proteklih godinu u istom klubu imao napadač osječke momčadi Dion Drena Beljo!