Jedini pogodak na utakmici postigao je Marin Leovac u 28. minuti utakmice.

Nogometaši Osijeka pobijedili su BiH prvoligaša Krupu (1:0) i ostvarili šestu pobjedu u isto toliko pripremnih utakmica za novu sezonu. Pred gotovo tisuću gledatelja Bijelo-plavi su predstavili crvenu garnituru dresa i zasluženim aplauzom navijača ušli u zadnji tjedan uoči početka prvenstva i utakmice protiv Gorice.

Leovac pogodio

Na otvaranju utakmice dva puta je zaprijetio Brlek (5’, 13’), zatim je Fućak lijepim udarcem (15’) natjerao gostujućeg vratara na efektnu paradu, onda i Caktaš (17’) dobrim udarcem sa 17 metara pucao pored gola…

Pogodak smo dočekali u 28. minuti kada je Leovac snažnim i preciznim udarcem izvan kaznenog prostora pogodio desnu stranu Miloševićevih vratiju - 1:0.

Imali su i gosti u 35. minuti zicer, Babić je izašao pred Ivušića i pucao pored gola.

Mogli još zabiti

U nastavku utakmice pogodak su tražili Caktaš (48’, 60’),  Beljo (50’, 64’) i Žaper (61’) prije ulaska Lovrića koji je s dva opasna udarca bio blizu pogotka, ali nije dočekao kraj utakmice zbog ozljede. U završnici su obećavajuće situacije imali Topčagić (86') koji nakon kornera nije uspio doći do udarca te Gržan koji je u posljednjoj minuti pucao preko gola.

Do početka prvenstva Bijelo-plavi će u srijedu od 18.30 sati biti domaćini mađarskom prvoligašu Kecskemetiju.

Za Osijek su igrali: Ivušić, Bartolec, Škorić, Lončar, Leovac, Brlek (od 80’ Jugović), Žaper (od 80’ Bakić), Janjić (od 67’ Lovrić, od 83’ Grgić), Caktaš (od 67’ Topčagić), Fućak (od 80’ Gržan), Beljo (od 80’ Mance).