Dva lijepa pogotka Mancea i Topčagića za najavu početka SuperSport Hrvatske nogometne lige.

Pobjedom protiv mađarskog prvoligaša Kecskemetija (2:0) nogometaši Osijeka zaključili su pripremni period i sa sedam utakmica iz predsezone dočekuju početak SuperSport Hrvatske nogometne lige i gostovanje Gorice u Gradskom vrtu (subota, 19 sati). 

Šef stručnog stožera Bijelo-plavih priliku je pružio igračima koji nisu nastupili u prošloj utakmici, imali su naši igrači inicijativu, stvarali (polu)prilike, bila je to utakmica kakva Osječane očekuje i na startu sezone… Na kraju su je prelomila dva prekrasna trenutka. U 77. minuti Antonio Mance je prošao kroz sredinu terena i s 25 metara potegao lijevom nogom u lijevi donji kut - 1:0.

U 80. minuti Darko Nejašmić je osvojio loptu na sredini terena i prekrasnim dubinskim proigravanjem uposlio Luku Zebeca. Lijevi branič Bijelo-plavih sjurio se lijevom stranom pa povratnom loptom pronašao Mihreta Topčagića koji je sa sedam-osam metara matirao gostujućeg vratara za konačnih - 2:0.