Na dvojnu registraciju u redove novog člana Prve nogometne lige idu Kolić, Zebec i Alexander.

Nogometni klubovi Osijek i Vukovar 1991 započinju sportsku suradnju, koja se počela najavljivati još protekle jeseni kada smo gostovali na Memorijalu Blago Zadro u gradu-heroju. U međuvremenu su inicijalni razgovori nastavljeni i konkretizirani, pa će Bijelo-plavi pojačati redove novog člana Prve nogometne lige s trojicom naših igrača. Riječ je o vrataru i mladom hrvatskom reprezentativcu Franku Koliću (19), lijevom bočnom Luki Zebecu (21) i stoperu Uwemu Alexandru (20). Oni će biti na dvojnoj registraciji, što znači da se u bilo kojem trenutku mogu vratiti u osječke redove, ako bi za to postojala želja i potreba stručnog stožera na čelu s Nenadom Bjelicom. Sva trojica bi mogla zaigrati za Vukovar predstojeće subote u prijateljskom susretu s Osijekom II na Bikari.