Jedan od najstarijih i najiskusnijih osječkih prvotimaca dijete je Bijelo-plavih među kojima je devetu sezonu.

Posljednjeg dana mjeseca srpnja 1989. rođen je naš veznjak Vedran Jugović. Jedan od najstarijih i najiskusnijih prvotimaca Bijelo-plavih danas slavi svoj 33. rođendan i dakako da mu pritom želimo sve najbolje! Bez obzira hoće li i koliko participirati u susretu protiv Slaven Belupa, bilo bi lijepo da mu momčad ovom prigodom, kao i svim navijačima, pokloni pobjedu. Inače, Vedranu je ovo sada već deveta sezona u njegovom matičnom klubu, što je vrijedno respekta. Debitirao je još prije 14 godina i to u Gradskom vrtu u slavonskom derbiju s vinkovačkom Cibalijom kada je na osječkoj klupi bio Ilija Lončarević.

Među 15 onih s najviše najstupa

Jugo je 186 puta odjednuo dres našeg Kluba u natjecateljskim dvobojima i među 15 je igrača s najviše nastupa za NK Osijek otkako je samostalne Hrvatske. Zabio je pritom 12 golova, 9 u borbi za bodove, 2 u nacionalnom Kupu i 1 u Europi. Kada se iz Južne Koreje vraćao u svoj grad, poželio je osvojiti barem jedan trofej i nadamo se kako će mu se želja ispuniti. Prije odlaska na Daleki istok imao je razdoblje vrlo uspješnog igranja za Rijeku, no tada se iz Osijeka naprosto moralo odlaziti da bi se nešto zaradilo u karijeri jer je situacija bila sasvim drugačija od današnje. Vedran je oženjen i otac dvoje djece, profesionalan u svom poslu, autoritativan među suigračima i odličan u suradnji s medijima. I na kraju još jednom – sretan rođendan!