U subotu će naša momčad gostovati u Puli, gdje nas dočekuju i neki bivši igrači koji su sada Zeleno-žuti.

Za vikend će Osječani gostovati na istarskom poluotoku, a utakmica na stadionu Aldo Drosina počinje u 21 sat. Bit će to četvrti nastup naše momčadi u SuperSport HNL-u, nakon što smo u prethodna tri osvojili 4 boda, uz po jednu pobjedu, poraz i remi. Što se Puljana tiče, trenutno su jedini koji nisu uspjeli ostvariti niti jedan pozitivan ishod, međutim, nama to iz naše perspektive baš ništa ne znači. Sigurno se i u Istri 1961 nastoje što prije izdignuti iznad aktualne situacije i mjesto na začelju prepustiti nekome drugome, pa je sasvim jasno da predstojeće gostovanje ni u kojem slučaju neće biti lagano za Bijelo-plave koji su i sami izvan željenoga ritma.

Očekuje se pozitivna reakcija igrača

Nitko u našim redovima nema tri žuta kartona, isto tako ni u sastavu našeg subotnjeg domaćina, pa je na trenerima Bjelici i Garciji da izaberu one za koje misle da mogu najbolje odgovoriti postavljenim zadaćama. Vidjet ćemo kakva će situacija biti na ovotjednim treninzima u Gradskom vrtu, no svakako se očekuje takva reakcija igrača da ono što je do sada bilo nedorečeno ili nedovoljno dobro – okrenu odmah u svoju korist. Kada je riječ o predstojećem suparniku, u njegovim su redovima bivši igrači Osijeka Mišković (piše se, doduše, da je na odlasku), Marin, od neki dan i Erceg, a na posudbi je naš Petković.